II etap projektu realizowany będzie przez 10 m-cy w okresie 01.01.2019-31.10.2019 r. Celem projektu jest zwiększenie poziomu aktywności społecznej
i zawodowej 15 osób bezrobotnych, mieszkańców Dzielnicy Bemowo poprzez działania w obszarze społecznym, edukacyjnym i zawodowym.
Projekt „Bemowski Klub Integracji Społecznej” jest współfinansowany ze środków Unii  Europejskiej w  ramach  EFS, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Co oferujemy:

  • możliwość w uczestnictwa w szkoleniach/kursach zawodowych,
  • możliwość uczestnictwa w Programie Aktywizacja i Integracja (praktyki zawodowe, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia),
  • możliwość uczestnictwa w aktywnej integracji o charakterze społecznym- warsztaty kompetencji społecznych, zajęcia integracyjno-edukacyjne (np. wyjścia do kina, teatru, restauracji, itp.), indywidualne konsultacje z psychologiem/terapeutą, spotkania ze specjalistą ds. autoprezentacji, itp.
  • wsparcie finansowe (zgodnie z Ustawą z dnia 24.03.2004 r o pomocy społecznej).

W projekcie uczestniczyć mogą osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy, zamieszkałe na terenie dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Szczegółowe informacje:

Bemowski Klub Integracji Społecznej
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
ul. Lazurowa 14 01-315 Warszawa
Tel. 22 48 71 311
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.