Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy uprzejmie informuje o uruchamianej przez nas od dnia 15 października br. nowej formie pomocy – grupie wsparcia dla opiekunów osób z niepełnosprawnością intelektualną – mieszkańców dzielnicy Bemowo.

Rozumiejąc liczne obciążenia związane z opieką oraz potrzebę ciągłego uzupełniania wiedzy z wielu zakresów - proponujemy cykl spotkań prowadzonych przez specjalistów z zakresu medycyny, psychologii, rehabilitacji, dietetyki, prawa in. Ważnym elementem spotkań będzie także wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami, wzmacnianie sił witalnych, umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Spotkania będą odbywały się w poniedziałki w godz. 16.00-17.30 w sali konferencyjnej nr 228 w OPS przy ul. Rozłogi 10. Pierwsze z cyklu spotkań zaplanowaliśmy na 15 października 2018 r.
W czasie spotkań grupy wsparcia zapewniamy opiekę i zajęcia rewalidacyjne dla osób niepełnosprawnych w Ośrodku Wsparcia i Rehabilitacji dla Osób Niepełnosprawnych mieszczącym się przy ul. Rozłogi 10.

Zapraszamy do korzystania z oferty. Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo w załączonej ulotce.